• خریدتان را آغاز کنید
 • ورود
 • عضویت
 • رمزتان را فراموش کرده اید؟

  جستوجو دامنه و ثبت دامنه جدید

  WWW. .

  تغییرات گسترده در پنل کاربران

   

   

   

   

   

  درود و احترام به کاربران گرامی

   

  باتوجه به اینکه وبسایت ما از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرد و در راستای ارائه خدمات به دو زبان (فارسی و سوئدی) مشغول به کار شد ، لذا بعد از بروز رسانی و طراحی قالب جدید و فارسی زبان سایت،کاربران خارج از کشور بامشکل مواجه میشدند که برای آنها تدابیری گرفته شد و پنل جدا برای این کاربران ارائه گردید.

   

  با این روند که اطلاعات آنها در پنل مشترک (باکابران ایرانی)قرار داشت با تصمیمات اخیر گروه هاست نت به نتیجه کلی به انتقال کاربران ایرانی به سیستم جدید اخذ شد که این روزها بعد از گذشت چند هفته توانستیم این کار را به پایان برسانیم و تمامی کاربران فعال و غیر فعال را با اطلاعات فردی  به سیستم جدید انتقال دهیم

   

  با این انتقال تمامی تیکت ها و فاکتور های پرداخت شده و سرویس های لغو شده و…. در پنل کاربران وجود ندارد و تنها سرویس های فعال کاربران موجود میباشد.

   

  درصورتی که مشکلی در پنل کاربری خود مشاهده کردید با پشتیبانی وبسایت در ارتباط باشید ، ما همچنان با استفاده از بکاپ های موجود اطلاعات کاربران را رصد میکنیم تا در صورت مشکل آن را رفع و بصورت اولیه قرار دهیم.

   

  از این رو با توجه به قانون وبسایت تمامی اطلاعاتی که از کاربران ارائه شده مورد برسی و باز بینی قرار میگیرد.

   

  درصورتی که اطلاعات کاربران نواقصی داشته باشد تیکتی با عنوان ویرایش اطلاعات کاربری برای آنها ارسال میشود تا در اولین فرصت اطلاعات کاربری خود را ویرایش و بروز نمایید.

   

  این اطلاعیه در  تاریخ  23 /تیر / 1396 برای کاربران هاست نت اطلاع رسانی شد است

   

   

  با احترام

  گروه پشتیبانی هاست نت

   

  Www.Host-Net.Ir

  Info@Host-Net.Ir